Mój profil na Facebook

Wiadomości

Spotkanie z mieszkańcami ulicy Rowerowej

remont.jpgWczorajszym popołudniem spotkałem się z mieszkańcami ulicy Rowerowej. Najwyższy czas zająć się kompleksowym remontem tej arterii, która nadgryziona zębem czasu wymaga gruntownej naprawy i dostosowania do potrzeb mieszkańców. Niniejszą kwestię zobowiązałem się umieścić wśród najważniejszych wniosków do przyszłorocznego budżetu, a w 2019 roku doprowadzić zadanie do szczęśliwego końca.

Wybory samorządowe- prosimy o Państwa głosy

zuk6.jpg

Komitet Krzysztofa Żuka- zarejestrowany

zuk.jpg 

Komitet Wyborczy Wyborców Krzysztof Żuk został oficjalnie zarejestrowany w wyborach do Rady Miasta Lublin. Z jego list o mandat radnego powalczy 43 kandydatów, wśród których znajduje się moja skromna osoba. Liczymy na Państwa poparcie i prosimy o odadnie na nas głosów w nadchodzących wyborach. Dotrzymamy słowa.

Radosnej niedzieli

marcin1.jpg

Kolejne zwycięstwo Lublinianki

lublinianka.pngKolejne zwycięstwo Lublinianki, klubu któremu od lat kibicuję. Pikanterii wygranej dodaje fakt, iż miało to miejsce na oddanym właśnie do użytku naszym boisku przy ulicy Leszczyńskiego. To znakomity prognostyk, by w tegorocznym sezonie powalczyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Mam nadzieję, że tak się stanie.